Evolv AI - Jednoduše bez námahy.

Evolv AI - Spojte se pomocí handsfree konverzací.

Evolv AI - Jednoduše bez námahy.

Evolv AI

  • Kategorie: Kompletní řada inovativní sluchové technologie Starkey Sound.TM
  • Vylepšení: Jasnější dvoucestný zvuk
  • Výhody: Méně rušivého hluku.
  • Uživatelské hodnocení: Dokonalejší zvuk. Bez námahy.
  • S Evolv AI získáte jasnější a autentický zvuk ve všech situacích - i v automobilech a jiných vozidlech. S až 55 miliony personalizovanými úpravami každou hodinu, Evolv AI vám umožňuje slyšet a užívat si život s minimálním rušením.

Evolv AI - Styl vytvořený přímo pro vás.

Snadné připojení

Evolv AI vám poskytuje bezproblémové připojení k lepšímu sluchu. Díky inovativní sluchové technologii se snadno připojíte ke svým oblíbeným okamžikům.

Více kompatibiní:

Evolv AI je kompatibilní s více zařízeními než kdy dříve, včetně Androidu. S vynikající kvalitou zvuku a pohodlným streamováním si užijte oblíbenou televizi, hudbu a konverzace. Navíc můžete sledovat své zdraví pomocí integrovaných sledovačů.

Jednoduché dvoucestné spojení.

S Evolv AI můžete snadno a pohodlně telefonovat bez použití rukou. Všechny hovory můžete přijímat a ukončovat přímo ze sluchadel Evolv AI, která navíc zachytávají váš hlas a streamují ho přímo na váš iPhone nebo iPad.

Přizpůsobte si svá sluchadla s aplikací Thrive.

Aplikace Thrive je ideálním společníkem pro vaše sluchadla Evolv AI. Můžete snadno upravovat nastavení, hlasitost a vytvářet vlastní profily. Aplikace také umožňuje sledování vašeho zdraví a aktivity.