DOBÍJECÍ SLUCHADLA

DOBÍJECÍ SLUCHADLA

Dobíjecí sluchadla jsou nejlepší

 • Jsou ekonomičtější: Po počáteční ceně zařízení mohou být náklady nižší, protože nemusíte pravidelně kupovat baterie. Budete mít o méně starostí. už nikdy nebudete muset kupovat nebo měnit baterie do sluchadel.
 • Získáte celodenní, nepřetržité používání: Nabijte naše sluchadla přes noc a měla by vydržet celý den poslechu a streamování.
 • Výhody:Jsou šetrné k životnímu prostředí — Během tří let budou dvě sluchadla používat více než 300 jednorázových baterií sluchadel. Dobíjecí sluchadla nebudou používat žádná.
 • Využijte výhodyVyberte si ze standardního dobíjecího stylu – nebo z prvního dobíjecího sluchadla na světě – a dopřejte si výhodu, kterou si zasloužíte!

Uvolnit. Dobít. Opakovat.

Dobíjecí sluchadla

Spolehlivě poslouchejte, streamujte a pracujte po celý den s naší širokou škálou snadno použitelných dobíjecích sluchadel.

 • Genesis AI RIC je nejdéle fungující dobíjecí RIC.
 • Genesis AI mRIC je nejmenší dobíjecí RIC s integrovaným senzorem.
 • K dispozici v dobíjecích sluchadlech Genesis AI, Evolv AI, Livio Edge AI, Livio AI a Livio.

Spousta možností

Jako odborníci na sluchadla na zakázku není překvapením, že Starkey byl první, kdo přišel s dobíjecími vlastními možnostmi.
 • Posaďte se úplně do ucha, aby nezasahovaly do brýlí nebo obličejových masek.
 • Na jedno nabití vydrží až 36 hodin.
 • Rozmanité barevné varianty vám umožní být diskrétní nebo předvést vaše nová sluchadla do uší.
 • K dispozici v dobíjecích sluchadlech Genesis AI, Evolv AI, Livio Edge AI a Livio AI.
  • Jsou dobíjecí sluchadla pro mě?

   Ze všech inovací a pokroků, které byly v poslední době učiněny v technologii sluchadel - a bylo jich mnoho - by mohlo být dobíjecí sluchadlo tím, co lidi nejvíce nadchne.

   Zvláště pokud v současné době nosíte sluchadla, která používají jednorázové baterie. Nebo je nosili.
   Pokud tomu tak je, víte, jak důležité jsou baterie pro výkon Vašich sluchadel. Ale také víte, jaké to může být koupit baterie do sluchadel, vyměnit baterie sluchadel, zajistit, abyste měli vždy s sebou náhradní díly, nebo dojít šťáva uprostřed události nebo konverzace.

Dobíjecí sluchadla mění pravidla hry

To je to, co dělá dobíjecí sluchadla tak převratnou. Už žádné kupování baterií do sluchadel. Už žádná výměna baterií do sluchadel. Už žádné upuštění a ztráta malých baterií v koberci nebo trávě nebo pod postelí. Už nemusíte nechávat v noci otevřená dvířka baterie, abyste vypnuli sluchadla a minimalizovali odtok. Místo toho, s dobíjecími sluchadly, jediná věc, kterou musíte udělat v noci, je dát je do nabíječky, zatímco spíte - a budete připraveni jít celý den, když si je ráno nasadíte.

Jak mohu maximalizovat životnost baterie sluchadla?

Dobíjecí sluchadla však mají více výhod, než jen nikdy nemuset jít do obchodu a koupit si hnědé baterie do sluchadel velikosti 312. Nebo počkat, je to oranžová velikost 13?

 • Zní úžasně - Naše nejnovější dobíjecí sluchadla jsou nabitá funkcemi a technologiemi, které poskytují naši nejlepší kvalitu zvuku - ať už jde o streamování telefonních hovorů, jasnější slyšení v hluku nebo mluvení s lidmi nosícími obličejové masky.
 • Jsou ekonomičtější – Po počáteční ceně zařízení mohou být náklady nižší, protože nemusíte pravidelně kupovat baterie.
 • Získáte celodenní, nepřetržité používání — Nabijte naše sluchadla přes noc a měla by vydržet celý den poslechu a streamování.
 • Jsou šetrné k životnímu prostředí — Během tří let budou dvě sluchadla používat více než 300 jednorázových baterií sluchadel. Dobíjecí sluchadla nebudou používat žádná.
 • Budete mít o dvě starosti méně – Zmínili jsme se, že už nikdy nebudete muset kupovat nebo měnit baterie do sluchadel?
  • Existuje dobíjecí sluchadlo, které je pro vás to pravé

   Není to tak dávno, co jste chtěli dobíjecí sluchadlo, váš výběr stylů byl omezený. Teď už ne. Starkey vyrábí dobíjecí standardní sluchadla - BTE a RIC - a navíc jsme prvním a jediným výrobcem, který nabízí zakázková sluchadla, která jsou dobíjecí a připojená k chytrému telefonu. Pokud někdy existoval dobrý důvod buď pořídit si první pár sluchadel, nebo upgradovat na nový pár - a opět je jich mnoho - pohodlí, jednoduchost a snadnost dobíjecích sluchadel by mohla být jednou z nejlepších. Chcete si sadu dobíjecích sluchadel vyzkoušet na vlastní kůži? Můžeme vám pomoci. Jednoduše zadejte své PSČ zde a získáte seznam sluchových profesionálů ve vaší oblasti, kteří mohou prokázat ty nejnovější. Nebo, pokud již máte poskytovatele péče o sluch, zeptejte se ho, zda můžete vyzkoušet nejnovější dobíjecí sluchadla od Starkey.